Movies
Ratings
144
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
This Is the EndRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0