Movies
Ratings
184
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
TedRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 5.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0