Titles you rated
The ShallowsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.0
VitusRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0