Movies
Ratings
33
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
A Boy Called ChristmasRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 5.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 2.5
One Piece Film: GoldRated ★ 3.0