Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.0
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
RushmoreRated ★ 4.5
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Grizzly ManRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 3.5
North CountryRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
About SchmidtRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Idea of YouRated ★ 2.0
Anyone But YouRated ★ 2.0
RRRRated ★ 3.0
The AfterRated ★ 4.0
The Elephant WhisperersRated ★ 3.0