Titles you rated
Someone You LovedRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 2.5
Inseparable BrosRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 2.0
OasisRated ★ 4.0- HeroRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 3.0
He's All ThatRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
PawnRated ★ 2.5- The PresentRated ★ 1.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Public EnemyRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5