Titles you rated
The RecruitRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 2.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 4.5
SwordfishRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 2.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 2.0