Series
Ratings
18
Golden TimeRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 1.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0