Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
RushRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
HolidayRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0