Movies
Ratings
602
Black CrabRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 1.5
Free GuyRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 1.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Next Door NeighborRated ★ 2.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
Hands of StoneRated ★ 3.0