Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 2.0
Ushio and ToraRated ★ 3.0
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 2.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
BakemonogatariRated ★ 3.0
블리치Rated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 5.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0