Movies
Ratings
39
The IntouchablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Elite SquadRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0