Titles you rated
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0