Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0