Titles you rated
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 1.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5