Series
Ratings
46
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 1.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5