Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
MetropolisRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0