Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
From Up on Poppy HillRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Big EyesRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 2.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The LunchboxRated ★ 4.0