Series
Ratings
75
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 1.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 1.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0