Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0