Movies
Ratings
238
The Little MermaidRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5