Titles you rated
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
RiddanceRated ★ 4.0
AdoptionRated ★ 3.5
Don't Cry, Pretty Girls!Rated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Nine MonthsRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
SatantangoRated ★ 5.0
Two Evil EyesRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Broken BlossomsRated ★ 3.5
Hallam FoeRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
RanRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.0
The Vanishing SoldierRated ★ 4.0
MoroRated ★ 2.5