Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 1.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 1.0
SuitsRated ★ 2.0
Black DogRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 1.0
VincenzoRated ★ 1.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 1.0
BridgertonRated ★ 1.0