Titles you rated
Revenged LoveRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Motel CaliforniaRated ★ 3.5
Fellow TravelersRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
The Judge from HellRated ★ 2.5
To My HarryRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mom's Friend's SonRated ★ 2.0