Titles you rated
The HelpRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5