Titles you rated
Isle of DogsRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 2.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
MemoriaRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0