Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5