Series
Ratings
128
Twin PeaksRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 2.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5