Movies
Ratings
750
KingmakerRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
MantisRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 0.5
Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Perhaps LoveRated ★ 0.5
Time to HuntRated ★ 0.5
Secret ZooRated ★ 0.5
Hi.5Rated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
Because I Hate KoreaRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 1.0
RevelationRated ★ 0.5- One WinRated ★ 0.5
The HelpRated ★ 3.0