Titles you rated
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
DaredevilRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Way of the DragonRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0