Movies
Ratings
62
The Girl with the NeedleRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
3670Rated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
ToxicRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 3.5