Movies
Ratings
371
ReboundRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Drawing CloserRated ★ 3.5
SubservienceRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0