Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Ghost DetectiveRated ★ 2.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
The King's AffectionRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 3.0
The Last DanceRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Gold TowerRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0