Movies
Ratings
118
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 5.0
Monkey ShinesRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0