Series
Ratings
57
One Punch ManRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0