Titles you rated
High KickRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
My Love By My SideRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0