Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0