Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
StartupRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0