Titles you rated
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.0
Badly In LoveRated ★ 3.0
If Talking PaidRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 0.5
TrespassersRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 0.5- Rosen MaidenRated ★ 2.5
- 데스노트Rated ★ 3.5
Love Stories From Fukuoka 18 Haru no Otonari-sanRated ★ 3.0
A Sign of AffectionRated ★ 2.5