Movies
Ratings
955
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 0.5- 48 + 1: Flower CardsRated ★ 1.5
Why Did You Come to My HouseRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 1.5
The GrandmasterRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Public EnemiesRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.0
Sword in the MoonRated ★ 0.5
Red DragonRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 3.5
TwisterRated ★ 2.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 1.5- Springtime of Mimi and Cheol-suRated ★ 0.5
- Off-LineRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 3.5