Movies
Ratings
820
The SubstanceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
All the Long NightsRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 2.5
In the HouseRated ★ 2.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 0.5
The PlatformRated ★ 3.0
StokerRated ★ 2.5