Movies
Ratings
226
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0