Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5