Movies
Ratings
803
Extreme JobRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Jai Lava KusaRated ★ 3.0- Wanda’s NightmareRated ★ 3.5
- ThreadsRated ★ 2.0
- My Private Blue BirdRated ★ 3.5
- KnockRated ★ 3.0
Freak the Fxxk OutRated ★ 1.0
Ruin MeRated ★ 3.0
The AxiomRated ★ 5.0
Secret SuperstarRated ★ 4.0
Tigers Are Not AfraidRated ★ 5.0- The SacramentRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0