Movies
Ratings
133
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0