Titles you rated
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
DevsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0