Series
Ratings
17- GintamaRated ★ 5.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5