Movies
Ratings
54
PredatorsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0