Titles you rated
- 맑음 때때로 뿌이뿌이Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5