Titles you rated
AssassinsRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
HeatRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
Sliding DoorsRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0